uwielbiamy szpilki - zwłaszcza obuwie włoskie

Tak! Kobiety kochają szpilki

Jednym z atrybutów kobiecości są szpilki. To one powodują, że czujemy się seksownie i ładnie, a nasza samoocena wzrasta wraz z wysokością naszego obcasa. Mimo, iż nie można przyznać, że zawsze jest nam wygodnie, to żadna nigdy ze szpilek nie zrezygnuje. Można powiedzieć, że miłość do szpilek, każda z nas wyssała z mlekiem matki, a fakt, że ta fascynacja jest tak duża, po prostu jest i nic tego nie zmieni.

uwielbiamy szpilki - zwłaszcza obuwie włoskieSięgamy po szpilki ponieważ dają nam to czego akurat w danym momencie potrzebujemy. To może wydać się śmieszne ale mają na nas kojący, terapeutyczny wpływ. Kiedy zapytasz mężczyznę, dlaczego łowi ryby. Odpowie, że to lubi i czuje się wtedy dobrze. Tak jest także z nami, lubimy szpilki i jest nam z nimi dobrze, a raczej dzięki nim. Kobiety z ogromną szybkością opanowują chodzenie w szpilkach, jakby były do tego stworzone. Mało powiedziane, niektóre potrafią nawet w nich biegać.

Czemu szpilki są dla płci żeńskiej tak bardzo ważne? Otóż poprawiają znacznie wygląd damskich nóg. Dzięki szpilką kobiece nogi stają się szczuplejsze i bardziej smukłe. W nich dosłownie i w przenośni odrastamy od ziemi. Czujemy się atrakcyjnie i pięknie we własnej skórze. Według statystyk większość kobiet jest średniego wzrostu, dlatego plus 10 centymetrów, to zawsze coś do naszego dobrego samopoczucia. Powodem sięgania przez kobiety po takie, a nie inne buty jest często wybór partnera. Znacząca większość spotyka się z o wiele wyższym mężczyzną od siebie. Tym samym w celowy, niekiedy podświadomy sposób pragnie mu dorównać. Szpilki w dzisiejszych czasach staja się nie tyle atrybutem co manifestem kobiecości. Świadome ich ogromnej siły, wiemy, że mamy w nich przewagę. Szczególnie nad płcią przeciwną. Dodatkowo bardzo lubimy się podobać i zwracać czyjąś uwagę.

Kobiece szpilki nie znają także znaczenia słowa „cena”. Dla większości są warte każdej ceny, dlatego często sięgają po obuwie włoskie – www.italbut.pl – które słynie z modnego desigu i wielkiej wygody. Na pytanie czy przeznaczyłyby całą swoja pensje na nowe buty, bez zawahania odpowiadają – tak . Wiele z nas w naszych szafach na buty, garderobach tworzy swoim szpilką wręcz ołtarzyki do wielbienia. Dbamy o nie z należyta troska i starannością, jakby były naszymi dziećmi. Ich strata, bądź złamanie jest dla nas żartobliwie mówiąc okropnym przeżyciem i chwilą zadumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *