bułgaria

Wakacje w Bułgarii

Wakacje w Bułgarii są dla osób chcących spędzić wyjątkowe i  niezapomniane wakacje. Kąpiel w promieniach gorącego słońca, złote plaże, ciepłe i czyste Morze Czarne to niektóre przyjemności czekające na osoby planujące wakacje w Bułgarii.

Bułgaria słynąca z wysokich temperatur latem a niskich zimą przyciąga turystów niczym magnez. Panujący klimat doskonale sprzyja turystyce zarówno letniej jak i zimowej.

 Bułgaria to kraj dosyć zróżnicowany. Większa jego część zajmuje tereny wyżynne i górskie. Na każdym kroku można spotkać „pozostałości” z przeszłości. Między innymi to przyczynia się do tak licznych przyjazdów do Bułgarii.

**************************************************************************

REKLAMA: Gruzja wczasy – czajkatravel.pl

**************************************************************************

Bogactwo sztuki i kultury bułgarskiej plasuje kraj na wysokim poziomie pod względem obiektów znajdujących się na Liście UNESCO. Bułgaria znana ze     swych ikon stworzyła najbardziej znaczącą szkołę artystyczną wschodniego chrześcijaństwa. Bułgaria znana jest również ze śpiewu chóralnego, która wydała sławnych śpiewaków występujących na scenach oper w całej Europie.

Wakacje w Bułgarii są zatem doskonałym pomysłem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno osoby dla których słodkie lenistwo jest najlepszym odpoczynkiem, jak i osoby którzy są zafascynowani poznawaniem nowych kultur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *