suknie-slubne-boho

Suknie ślubne boho – dla kogo?

W dzisiejszych czasach kobiety potrafią wykazać się znacznie silniejszym charakterem od mężczyzn. Walczą o swoje i walczą o swoje prawa, pokazując, że są niezależnymi i samodzielnymi jednostkami.

To właśnie dla nich styl boho jest idealnym wyborem. Można go utożsamiać z łamaniem pewnych schematów, wolnością i ogromną siłą. A jeśli kobieta taka właśnie jest, nie powinna rezygnować ze swoich przekonań na własnym weselu. Suknie ślubne boho pozwolą jej na stworzenie stylizacji zgodnej z jej charakterem.

Przygotowania do uroczystości ślubnych zwykle wyglądają bardzo podobnie. Przyszłe panny młode potrafią miesiącami ganiać po salonach odzieżowych, by koniec końców natrafić na tę idealną kreację – oczywiście pełną pompy, grubych warstw tiulu, koronkowych elementów i licznych biżuteryjnych dodatków. Nie każda kobieta marzy jednak o czymś takim. Dla niektórych pań taka standardowa kreacja będzie idealnym symbolem tandety, kiczu i kiepskiego gustu. Wesele nie musi być zresztą utrzymane w wystawnej stylistyce. Ostatnio w modzie są skromne przyjęcia, do których taka typowa kreacja może wręcz nie pasować.

Suknie ślubne w stylu boho mają natomiast w sobie tę delikatność, lekkość i naturalność, dzięki czemu odnajdują się w różnych sytuacjach. Zapewniają pannom młodym poczucie wolności. Są też na tyle wygodne, że bez problemu można w nich przetańczyć całą noc. W pierwotnym rozumieniu styl bohema miał być wyrazem buntu i sprzeciwu wobec reguł kierujących światem. Nie trzeba go jednak traktować aż tak dosłownie, bo można go uznać za jeden z nurtów mody, by następnie oprzeć się na nim podczas przygotowywania stylizacji ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *