narodziny dziecka

Narodziny dziecka – jak się przygotować?

Przyjście na świat małego dzieciątka to moment ogromnych zmian w życiu. Trzeba nauczyć się jak dbać o malucha, przyzwyczaić do nowego rytmu dnia, zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, kosmetyki i meble. Nasze życie ulega zmianie i trzeba się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Część z przygotowań można rozpocząć przed porodem, by bez pośpiechu móc wybrać niezbędne mebelki, zorganizować w domu miejsce dla dziecka.

Część zakupów można robić przez internet, bez wychodzenia z domu. W sklepie senna-sowka.pl znaleźć można bogaty asortyment akcesoriów do łóżeczka. Bawełniana pościel, kocyki i ochraniacze w przeróżnych wzorach i kolorach. Ponadto liczne dekoracje, rożki, beciki, pieluszki a także kołdry i poduszki. Wszystko dla Twojego malucha. Fajnym pomysłem jest również baldachim do łóżeczka, który stwarza przytulny nastrój i ochroni dziecko przed nadmiarem bodźców. Wzór baldachimu można skompletować z pościelą.

Jeśli chodzi o meble, na pewno potrzebujesz łóżeczka i przewijaka. Może to być osobny stół do przewijania maleństwa, albo specjalna nakładka na łózko, która jest fajną alternatywą jeśli masz ograniczoną przestrzeń. Baldachim na łóżeczko nie powinien z nią kolidować. Potrzebna będzie również wanienka i kosmetyki do pielęgnacji. Z ciekawych akcesoriów, można się również zaopatrzyć w specjalny czujnik oddechu, który umieszczony w łóżeczku sygnalizuje wystąpienie bezdechu u noworodków.

Przed porodem przygotuj sobie specjalną torbę do której spakujesz wyprawkę do szpitala. Włóż tam ręczniki, czapeczki dla dziecka, pieluchy tetrowe, pampersy i ubranka dla dziecka. Pamiętaj też o butelkach, beciku i kocykach.  Wcześniejsze przygotowania sprawią, że poczujesz się spokojniejsza i będziesz mogła w pełni cieszyć się tym początkowym okresem życia dziecka.

Zobacz: https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/akcesoria/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *