DJ - taneczna zabawa na weselu

Na co zwracać uwagę zamawiając DJ’a na wesele?

Już na samym starcie, czyli podczas przeprowadzania rozmowy z Dj-em, który ma grać na naszym weselu, warto zapytać o stan techniczny sprzętu nagłośnieniowego, czy też posiadanie ewentualnego zaplecza rezerwowego. Zdarza się, iż w najważniejszym momencie sprzęt muzyczny odmawia posłuszeństwa – należy więc, aby profesjonalny DJ na wesele zaopatrzony był w urządzenia dodatkowe, aby nie zepsuć zabawy.

Niemniej istotną kwestią ważną do poruszenia jest również materiał muzyczny oferowany przez DJ’a na wesele. Trzeba sprawdzić, czy trafi w nasze gusta. Możemy również poprosić o referencje, próbkę możliwości, czy też materiały wideo z przeprowadzonych imprez, które obsługiwał.

DJ - taneczna zabawa na weseluDJ na wesele rozrusza każde przyjęcie weselne!

Jeśli interesuje nas DJ na wesele to musimy liczyć się z kosztami rozpoczynającymi się od kilkuset złotych, jednakże kwotą optymalną jest granica około 1500 zł. Taki wydatek zapewnia nam, iż wynajmowany DJ na wesele to osoba profesjonalna i posiadająca dobre zaplecze sprzętowe. Jeśli liczymy nie tylko konsolę i nagłośnienie, ale również oświetlenie estradowe zapewniające super efekty świetlne czy nawet wytwornicę dymu, to, możemy liczyć się z jeszcze wyższym wydatkiem na poziomie około 2000 zł.

Warto aby DJ na wesele wsparty był w trakcie wesela przez wodzireja, czyli profesjonalnego animatora, który dodatkowo zadba o zachęcenie gości weselnych do zabawy. Na rynku ślubnym funkcjonują także osoby, które oferują oba zadania jednocześnie, ale nie koniecznie jest to optymalne rozwiązanie, choć tańsze.

Polecam: DJ na wesele | GMusic.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *