nowe mieszkania od SM Salwator - Nowa Huta

Kiedy czas na kupno mieszkania w stolicy małopolski

Postanowiłeś wziąć kredyt hipoteczny i w końcu kupić nowe mieszkanie w stolicy małopolski? Zdecydowałeś, że Nowa Huta to Twoja przyszła lokalizacja mieszkaniowa? Jeśli zatem mamy już środki na zakup mieszkania i wybrane wymarzone mieszkanie, to absolutnie nic nie jest w stanie nam stanąć na przeszkodzie w kupnie naszego wymarzonego lokum. I bardzo dobrze, bo zdecydowanie warto mieszkać na swoim!

nowe mieszkania od SM Salwator - Nowa HutaZdjęcie: Nowe mieszkania od SM Salwator – Nowa Huta

W Krakowie są dzielnice zaliczające się do spokojniejszych, na uboczach miasta, są też osiedla, na których znajdziemy tylko domki jedno rodzinne to też są one zapewne bardziej zadbane. Znajdziemy również osiedla bardzo bogate, na których buduje się tylko i wyłącznie wille. Opcji jest od groma i tylko od nas, a w zasadzie od naszego budżetu zależy gdzie kupimy nowe lokum.

Jak widać po trendach sprzedażowych, Nowa Huta nowe mieszkania sprzedaje w ostatnich miesiącach najszybciej, na co duży wpływ ma oczywiście stosunkowo niska, jak na Kraków, cena. Dawniej Nowa Huta traktowana była jak zesłanie, a teraz jest to coraz popularniejsza dzielnica, ze względu na sporą ilość zieleni, dobre drogi, świetne połączenia z centrum miasta oraz jak już wspomniałem dobre ceny nieruchomości.

Porównując ceny mieszkań w centrum Krakowa i w Nowej Hucie, to mieszkania używane, w pełni wyposażone, są w Nowej Hucie tańsze od gołych, świeżo wybudowanych i koniecznych do urządzenia (co kosztuje nie mało) mieszkań w centrum. Różnica w cenach jest więc bardzo duża na korzyść mieszkań w Nowej Hucie, zatem nikogo nie dziwi, że nowe mieszkania Nowa Huta tak łatwo dzisiaj sprzedaje, a w innych lokalizacjach sprzedaż kilkudziesięciu mieszkań w nowo wybudowanych blokach może trwać nawet długimi miesiącami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *