krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych

Krówki weselne z nadrukiem Twoich marzeń

Piękne stroje państwa młodych, doskonałe menu, muzyka na żywo i idealna sala weselna to nie wszystko, co składa się na wesele marzeń. Doskonałym dopełnieniem uroczystego charakteru tego najważniejszego w życiu wydarzenia są drobne upominki dla gości weselnych.

Krówki dla gości weselnych 

Zwyczaj ten rozpowszechnił się wśród polskich par młodych w ostatnich kilkunastu latach i trzeba przyznać, że odpowiednio wybrane spersonalizowane drobiazgi stawiają kropkę nad i, pokazując, że organizator zadbał o najdrobniejszy szczegół. Pomysłów na upominki dla gości jest tyle, ile par młodych. Trudno wybrać prezent, który zadowoli każdego, jednak jest coś bardzo bliskiego ideału. A mianowicie słodycze! Zwłaszcza te najbardziej polskie z polskich słodyczy, czyli krówki. W tym wypadku krówki ślubne. Ta pełna smaku karmelowa bomba rozkoszy jest idealną pamiątką z wesela.

Zwłaszcza, że mamy wiele możliwości ich personalizowania, ponieważ krówki weselne mogą mieć różne smaki – oprócz klasycznego mleczno-karmelowego, możemy wybrać krówki z nutą czekolady, wanilii, słonego karmelu, czy z dodatkami – na przykład z makiem czy sezamem. Nasze krówki dla gości weselnych powinny być wyjątkowe – nie tylko dzięki różnym smakom, ale również dzięki personalizowanemu opakowaniu. A tu granice wyznacza wyłącznie nasza wyobraźnia. Ulubione kolory i wzory, data i miejsce wydarzenia, imiona państwa młodych, czy nawet ukochane sentencje – możliwości ozdobienia opakowań jest bez liku.
Wszyscy są zgodni, że krówki tonie tylko nieodzowny element słodkiego stołu weselnego dla dzieci, ale idealna słodka przekąska dla gości weselnych w każdym wieku. Jedyne, o co można się sprzeczać, to wyższość krówek kruchych nad ciągnącymi i odwrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *