Dron Autel

Autel Robotics EVO II to jedyny dostępny składany dron 8K. Przechwytuje treści w rozdzielczości do 8000 x 6000. Ta rozdzielczość pozwala użytkownikom tworzyć obrazy o szerokości ponad 100 cali! Bezstratny zoom w aparacie do 4-krotnego powiększenia. 1/2-calowy czujnik CMOS z soczewką 25 mm o stałej aperturze 1,8. Obsługuje 8k-25fps, 6K-50fps, 4K-60fps, 2,7-120fps i FHD-120fps. Drony Autel wyróżniają się wysoką jakością.

Seria EVO II charakteryzuje się najdłuższą żywotnością baterii ze wszystkich składanych dronów (do 40 minut czasu lotu) i jako pierwsza na świecie oferuje jako opcję kamerę 8K! Dzięki maksymalnej prędkości 45 mil na godzinę i zasięgowi transmisji wideo do 9 km (5,5 mili) możesz teraz jechać dalej i szybciej. EVO II przedstawia całkowicie nowy pakiet czujników i pamięci oraz omnibus-kierunkowe unikanie przeszkód.

Dzięki wymiennym kamerom nie ma już ograniczeń co do Twojego samolotu. Samodzielne kamery będą dostępne osobno. Tych kamer nie można wymieniać podczas pracy i nie zaleca się ich zmiany w terenie.

Dron ma zasięg 9 km (5,59 mili) i unikanie kolizji 360°.
12 komputerowych czujników wizyjnych kontrolowanych przez dwurdzeniowy procesor i uczenie maszynowe AI umożliwia wszechkierunkową ochronę. Rozpocznij wykrywanie potencjalnych zagrożeń z odległości do 30 metrów i pozwól EVO II dokładnie kontrolować prędkość drona, aby uniknąć kolizji. Opcjonalnie wyłącz unikanie przeszkód i korzystaj z funkcji radaru, aby nadal zapewniać ostrzeżenia, zachowując pełną kontrolę nad dronem! Ten dron został przetestowany i może latać w warunkach wiatru na poziomie 8 (46 mil na godzinę)!

Używając tych samych 12 komputerowych czujników wizyjnych, EVO II może poruszać się we wszystkich kierunkach, omijając przeszkody!

W trybie Hyperlapse nie jest wymagane przetwarzanie końcowe. Obrazy 8K można pobrać bezpośrednio z drona i udostępnić natychmiast. Pliki JPEG i RAW są nagrywane jednocześnie. Możesz tworzyć doskonałe trasy lotu i osiągaj dokładne, powtarzalne filmy hyperlapse za jednym kliknięciem.

EVO II jest standardowo wyposażony w akumulator 7100 mAh. Zapewnia do 40 minut lotu w ruchu do przodu i 35 minut w zawisie. Opatentowany „system blokowania” chroni przed wyrzuceniem baterii podczas manewrów z dużą prędkością.

Ten dron jest kompatybilny z systemem LiveDeck dzięki prostej zmianie jednej z dwóch anten zewnętrznych. Dron EVO II może transmitować sygnał wideo z odległości do 5,5 mil. Sygnał wideo jest również transmitowany do kontrolera EVO II w celu wyświetlenia na wbudowanym 3,3-calowym ekranie LED lub do aplikacji mobilnej Autel Explorer, gdy urządzenie mobilne jest podłączone do kontrolera.

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem / kamerzystą, większy czujnik aparatu i regulowana przysłona zapewnią lepsze warunki fotografowania. Nie należy zapominać, że istnieje również dron 6k. Oczywiście, jeśli jesteś tylko miłośnikiem dronów lub masz ograniczony budżet, EVO II 8K zapewni Ci najlepsze wrażenia z lotu, a kamera 8K może zapewnić lepszą jakość obrazu i szerszy krajobraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *