kokon-niemowlecy-senna-sowka

Bezpieczny kokon dla niemowlaka

Gdy wiemy, że niedługo czas przyjścia malucha na świat, chcemy wziąć pod uwagę mnóstwo wiele rzeczy by zapewnić małemu bezpieczeństwo i wystarczająca opiekę.

Kokon dla niemowlaka 

To czas kupowania i zastanawiania się co dziecku spasuje najbardziej poczœszy od ubranek, aż po przydatne na ten okres akcesoria. Jednym z takich, który niebywale poprawia komfort spania naszego malucha jest kokon lub też rożek. Ma on wiele plusów, tym samym rożek dla niemowlaka okaże się znakomitym rozwiązaniem już w okresie pierwszych dni i tygodni spędzonych z naszą pociechą. Pomoże w łagodnym zaadoptowaniu się życia maluszka do zupełnie nowym dla niego warunków.

Z reguły kokony wygląda na bardzo niepozorne, ale szybko da się do nich przekonać podczas użytkowania w codziennych i mniej codziennych sytuacjach. To przeważnie materiałowy zdejmowany materacyk oraz miękka wyściółka wewnątrz zapewniająca bezpieczeństwo przed solidnym „wyturlaniem się” dziecka. Kluczową zaletą stosowania jest to, że kokon dla niemowlaka | senna-sowka.pl  daje możliwość wspólnego spędzania czasu wraz maluchem. Zapewnia sporą przestrzeń dla mamy oraz dziecka nie powalając na jego wydostanie się poza jego grancie czy wypadnięcie co pozwoli równocześnie na uzyskanie do dziecka bezproblemowego i szybkiego dostępu.

Gdy pojawi się sytuacja gdy dziecko zapłacze, można natychmiast ująć niemowlę i zabrać je do karmienia. W pocztowym okresie dziecko zżywa się z kokonem gdy kokon znajduje się bezpośrednio w samym łóżku dając mu możliwość wtulenia się wprost do jego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *