fotobudka na wesele

Atrakcje weselne

Dzisiejsze wesela znacznie różnią się od tych organizowanych pięć czy dziesięć lat temu. Dotyczy to nie tylko mody i sposobów nakrywania stołów. Zmieniły się również atrakcje, które mają umilić gościom czas. Zabawy weselne, w których chodzi tylko o jak najszybsze picie trunków lub przypominające bal przedszkolaków tańce z balonikiem, odchodzą do lamusa. Teraz trzeba zaproszonych naprawdę zaskoczyć, aby nasze wesele było dla nich niezapomniane.

fotobudka na wesele

Przykładem może być zatrudnienie człowieka do pokazów różnego rodzaju. Magik, połykacz ognia, akrobata to tylko kilka przykładów. Inną forma atrakcji, która z roku na rok przybiera na popularności, jest fotobudka. Rodzina i znajomi w trakcie przerwy w tańcu mogą zrobić sobie wspólnie zdjęcia, otrzymując natychmiast ich kopie.

Automat do zdjęć to nie tylko wspaniała zabawa, ale również pamiątka, zupełnie inna niż klasyczne zdjęcia weselne. Jeśli w pobliżu rozłożymy śmieszne gadżety do przebierania się, wszyscy zaproszeni będą zachwyceni pomysłem. Obecnie bez problemu wynajmiemy fotobudkę w każdym większym mieście jak Wrocław, Kraków, Katowice czy Warszawa (http://uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-warszawa.html).

Abyśmy zostali jeszcze bardziej zapamiętani, możemy pomyśleć ułożeniu układu tanecznego. W internecie aż roi się od filmików, kiedy to Pan czy Pani Młoda nagle, ku zaskoczeniu zebranych, dostawiają popis. Trzeba jednak pamiętać, aby układ ten wyrażał naszą osobowość. Nie możemy robić czegoś, w czym źle się czujemy.

Jeśli sami nie mamy pomysłu na organizację czegoś naprawdę ciekawego, dobrym wyjściem jest zatrudnienie wodzireja. Z pomocą doświadczonego człowieka wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *