kreacje wieczorowe

W noc sylwestrową postaw na błysk!

Sylwester tuż, tuż. Zapewne niejedna kobieta w swojej garderobie ma już kreacje na tę wyjątkową noc. Zapewne każda chce olśnić wszystkich swoim wyglądem starannie przygotowując się krok po kroku. Zapewne niejedna kobieta marzy, by zostać zauważona przez wszystkich zebranych gości. Ale czy można „osiągnąć” tyle w ciągu zaledwie jednej nocy? Otóż tak!

kreacje wieczoroweSwojej wieczorowej kreacji warto nadać nutkę „dyskotekowej dekadencji” – wystarczy tylko gustowny element mający metaliczny połysk. Jednak należy przy tym pamiętać, by powstały look był wyrafinowany a nie… tandetny. Projektanci mody w swoich kreacjach wykorzystują złoto, nadając mu jednocześnie wygląd eleganckiej patyny starych monet z dodatkiem skórzanych detali. Bardziej odważni projektanci jak Michael Van der Ham proponuje stroje z rękawami wysadzanymi cekinami z ekstrawaganckimi welurami. Wszystkie kreacje przybyły do nas z lat siedemdziesiątych. Są one niezwykle trendy patrząc na powściągliwe klasyki gdzie górują neutralne kolory.

Wybierając można pokusić się o ambitniejsze kroje, które mienią się metalicznym blaskiem. Wyróżnisz się zakładając suknię uszytą z połyskującej tkaniny brokatowej lub suknię ze skórzanymi gwiazdkami w odcieniach metalicznych. Niezapomniane wrażenie z pewnością zrobi spódnica w kolorach tęczy. Alternatywą może być wybór bardziej dyskretnej sukienki skontrastowanej na przykład z kolorowymi , błyszczącymi butami na koturnie. Można dołączyć też ogromne kolczyki wysadzane błyszczącymi kamieniami albo postawić na swoją pomysłowość. Warto też zadbać o odpowiednio dobraną torebkę, mającą niezwykle ważne „zadanie” w wyglądzie. Może być mała ale koniecznie pasująca do reszty ubioru. Jednak najważniejsze jest byś wprowadziła się w imprezowy nastrój i olśniła wszystkich swym wyglądem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *