krówki ślubne

Niech życie będzie tak słodkie, jak krówki!

Krówki ślubne to wyśmienita metoda na złożenie podziękowań dla gości weselnych. Pięknie wyglądają i cieszą podniebienie rozpływającą się słodkością. Ucieszą każdego znalezione przy zestawie obiadowym na przyjęciu weselnym lub przekazane osobiście. Spersonalizowane opakowanie cukierków dodaje podarunkowi elegancji i dobrego smaku.

Cukierki ze spersonalizowanymi opakowaniami można znaleźć na stronie Sklep-krowki.com/. Sklep jest oficjalnym dystrybutorem producenta słodkości Maestro S.C. Na stronie można zobaczyć ofertę dostępną od ręki oraz wcześniejsze realizacje. Opakowania krówek można dostosować do indywidualnych potrzeb pary młodej. Mogą mieć dowolny, zaproponowany przez parę młodą wzór i motyw, dzięki czemu będzie spójny z innymi dekoracjami weselnymi.

Produkcja krówek opiera się na tradycyjnej, sprawdzonej recepturze. Używa się najwyższej jakości składników, rezygnując ze sztucznych dodatków i zbędnych ulepszaczy, a opierając się na naturalnych, dobrych jakościowo składnikach, takich jak prawdziwe masło. Krówki ślubne są produkowane ręcznie. Długoletnia tradycja producenta przekłada się na wysoką jakość wyrobu, staranne wykonanie oraz wyśmienity smak cukierków.

Krówki ślubne mogą zawierać Wasze imiona, datę ślubu, podziękowania dla gości lub dowolną treść lub obrazek. Dobierzcie do tego wybraną kolorystykę i ozdobne elementy, a całość będzie tworzyła elegancki podarunek dla Waszych gości. Cukierki można zawinąć w przeźroczyste woreczki i zawiązać wstążeczką, co będzie się jeszcze lepiej prezentowało.

Zobacz też: Krówki ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *