krakow oferuje nie jeden ciekawy escape room

Czas na escape room

Escape room to bez dwóch zdań rewelacyjna forma zabawy. W tym miejscu dodam, że czynnej i twórczej zabawy, w której trzeba błyskawicznie myśleć logicznie. Na czym polega gra w escape room? Gdzie znaleźć tego typu pokój zagadek w Krakowie? O tym między innymi przeczytasz w moim artykule.

Ostatnio z grupką znajomych wybrałem się do Krakowa, to miasto tętni życiem, bardzo mi się podoba i zawsze mnie do niego ciągnie. Wieczorem postanowiliśmy się trochę rozerwać, w końcu po to tu przyjechaliśmy. Kraków to miasto w którym można odpocząć, zaczerpnąć nowych inspiracji, a także zwiedzić wiele ciekawych miejsc. My jednak postanowiliśmy postawić wszystko na rozrywkę.

krakow oferuje nie jeden ciekawy escape room

Oglądałem wiele filmów na temat escape room, bardzo spodobała mi się ta rozrywka. Od zawsze lubiłem łamigłówki i wszelkiego typu zagadki i tajemnice, a właśnie na tym polega ta gra. Jesteśmy zamykani w pokoju zagadek i musimy się z niego wydostać. Wszystko co nas otacza może być podpowiedzią, na przykład cyfry na ścianie czy wiszące obrazy.

Wracając do naszego wypadu, to do Krakowa przyjechaliśmy w piątek, trochę odpoczęliśmy po długiej podróży. Sobota była czasem na rozrywkę. Wieczorem wybraliśmy się zagrać właśnie w escape room. Byłem bardzo podekscytowany, dość powiedzieć, że na całym ciele aż miałem ciarki. Gdy wylądowaliśmy w pokoju zagadek, od razu zaczęliśmy szukać jakichś wskazówek. Dużo na ten temat czytałem, dlatego zwracałem uwagę nawet na małe znaki. Otaczało nas mnóstwo przedmiotów.

Tematem przewodnim naszego pokoju motel z lat osiemdziesiątych. Co musieliśmy rozwikłać, by się wydostać, to nie będę Wam pisał, bo być może sami będziecie chcieli się do niego wybrać, ale powiem Wam, że nie było łatwo wyjść z pomieszczenia. Gra wzbudziła we mnie same pozytywne emocje, a właśnie takie emocje powinny wyzwalać w graczach tego typu gry jak escape room. Gdzie graliśmy? Był to escape room w Lost Room Kraków (możesz sprawdzić tutaj: http://www.lostroom.pl/) i z całą pewnością jest to pokój zagadek, który warto polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *